آغاز پری پچ و عرضهٔ سیزن های جدید کاتاکلیسم کلاسیک

با اعلام تاریخ‌های پری پچ و عرضه، بلیزارد همچنین برنامه عرضهٔ هر فاز از هر فصل کاتا / کاتاکلیسم کلاسیک را نیز فاش کرد. Firelands در ماه اکتبر و Dragon Soul در ژانویه 2025 عرضه خواهند شد.
پری پچ – 30 آپریل – 11 اردیبهشت
عرضه – 20 may – یا 31 اردیبهشت
Rise of the Zandalari – جولای 2024
Rage of the Firelands – اکتبر 2024
Hour of Twilight – ژانویه 2025

آغاز جدید با پری پچ کاتاکلیسم کلاسیک
پری پچ کاتاکلیسم کلاسیک شروعی است به فصلی جدید با شکاف‌زنی آزراث، تاریخچه‌ای جدید و مسیری نوآورانه در بازی. همه این ها از 30 آپریل یا 11 اردیبهشت آغاز می‌شود و با عرضهٔ کاتاکلیسم کلاسیک در 20 می 2024 به ادامه می‌پیوندد.

چه موارد جدیدی در کاتاکلیسم کلاسیک است؟
با عرضهٔ کاتاکلیسم کلاسیک، بازیکنان از سطح 80 تا 85 در مناطق جدید، زندان‌ها و کاروان‌های جدید حضور پیدا خواهند کرد، در نبردهای PvP در Tol Barad شرکت کرده و در Darkmoon Island عمیق‌تر به اسرار فراموش‌شدهٔ Faire پی خواهند برد.

۷ منطقهٔ جدید: Mount Hyjal، Vash’jir، Twilight Highlands، Uldum، Deepholm، Kezan و Gilneas.
۹ دانجن جدید: Blackrock Caverns، Throne of the Tides، Vortex Pinnacle، The Stonecore، The Lost City of Tol’vir، The Halls of Origination، Grim Batol، Deadmines و Shadowfang Keep.
۳ دانجن جدید: Throne of the Four Winds، Blackwing Descent و Bastion of Twilight.
سیستم قفل چابک راید: به بازیکنان اجازه می‌دهد هفته‌ای هم زندان‌های 10 و 25 نفره را انجام دهند.
منطقه PvP Tol Barad
جزیره Darkmoon: اسراری که Silas Darkmoon برای شما دارد را کشف کنید.
پرواز در Eastern Kingdoms و Kalimdor

چه مواردی با Wrath of the Lich King از بین می‌روند؟
با عرضهٔ پری پچ کاتاکلیسم، برخی ایتم ها و اچیومنت ها دیگر در دسترس نخواهند بود یا سخت‌تر به دست نخواهند آمد. مهم است به خاطر داشته باشید که دنیای بازی دچار تغییرات عظیمی خواهد شد که تأثیرگذاری بر دسترسی به برخی از اسباب‌بازی‌ها و اچیومنت ها خواهد داشت.

تغییرات کوئست و داستان
شکاف‌زنی آزروث کشورهای شرقی و غربی آن را به طور دست‌نخورده‌ای تغییر داده و برخی از مسائل را برطرف کرده است. پس از ویرانی Deathwing ، ماجراجویان به پذیرش چالشی جدید در سطوح 1 تا 60 در این قلمروهای تغییر کرده دعوت می‌شوند – و با توجه به تعداد زیادی از محتوای جدید که در این دو قاره اصلی یافت می‌شود، بسیاری از کوئست‌های اصلی پس از وقوع شکاف از لیست کوئست‌های شما به طور خودکار حذف خواهد شد. در عین حال هرگونه کوئستی که پذیرفته‌اید و هنوز در آزروث وجود دارد، در لیست کوئست شما باقی خواهد ماند.

برای خرید آپگرید کاتا به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%A2%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%81%D8%AA/%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط