آماده‌شوید که با Lich King در پچ 3.4.3 روبرو شوید.

معرفی پچ 3.4.3

پچ 3.4.3 در هفته‌ای از تاریخ 10/11 اکتبر یا 18/19 مهر در دسترس خواهد بود و با خود تعدادی به‌روزرسانی به Wrath of the Lich King Classic خواهد آورد که شامل موارد زیر است:

 1. دانجن‌های جدید
  • The Forge of Souls
  • Pit of Saron
  • Halls of Reflection
 2. ابزار یافتن دانجن تصادفی ( Dungeon Finder )
 3. دانجن‌های جدید Titan Rune: Defense Protocol Gamma
 4. رابط کاربری مجموعه‌های جدید
 5. و موارد دیگر.

افتتاح رِید Icecrown Citadel در تاریخ 12 اکتبر یا 20 مهر

در تاریخ 12 اکتبر یا 20 مهر، Icecrown Citadel در بازی باز خواهد شد. شما می‌توانید در داخل این رِید به نام “Icecrown Citadel” در مودهای Normal یا Heroic در دسته‌های 10 نفره و 25 نفره شرکت کنید. همچنین، زنجیره کویست های افسانه‌ای Shadowmourne نیز برای کلاس‌های Death Knight، Paladin و Warrior قابل دسترسی خواهد بود.

به‌روزرسانی مهم Fall of the Lich King

به‌روزرسانی Fall of the Lich King، به Wrath of the Lich King Classic، به عنوان یکی از به‌روزرسانی‌های مهم این بازی، آماده می‌شود. این به‌روزرسانی امکانات جدیدی از جمله Dungeon Finder نیز به بازی اضافه خواهد کرد.

Dungeon Finder

یکی از افزودنی‌های بزرگ به این به‌روزرسانی Dungeon Finder است. این ابزار به بازیکنان امکان می‌دهد به‌صورت تصادفی به دانجن‌ها ملحق شوند. در نسخه‌های قدیمی‌تر بازی، این امکان وجود نداشت و بازیکنان برای پیدا کردن گروه‌های خود باید به‌صورت دستی اقدام می‌کردند. این ابزار مورد تقاضای زیادی از طرف بازیکنان بوده است و به‌نظر می‌آید که Blizzard بالاخره این امکان را به بازی اضافه کند.

سایر به‌روزرسانی‌ها

علاوه بر این، به‌روزرسانی Fall of the Lich King امکانات دیگری نیز به بازی اضافه می‌کند. از جمله این امکانات می‌توان به تب مجموعه‌ها و بهبود پیگیری کویست ها اشاره کرد. همچنین، قابلیت جدیدی به بازی اضافه می‌شود که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که پت و مونت های خود را به‌صورت جداگانه نگه‌ داری کنند و به‌سادگی آن‌ها را فراخوانی کنند. همچنین، پیگیری کویست ها به گونه‌ای به‌روزرسانی شده است که بازیکنان به دقت می‌توانند ببینند کجا باید بروند و چه کارهایی را انجام دهند تا کویست را به پایان برسانند.

استفاده از Joyous Journeys

Joyous Journeys یک بوست 50% تجربه (XP) است که از تاریخ 5 سپتامبر به بازی اضافه شده است. این بوست تا عرضه Phase 4 ادامه دارد و بازیکنان می‌توانند از آن برای به دست آوردن تجربه‌های بیشتر و سطح جدید برای شخصیت‌های خود استفاده کنند.

برخورد با Lich King در Icecrown Citadel

Icecrown Citadel مرکزی‌ترین بخش در فاز 4 است و دارای مودهای 10 نفره و 25 نفره است که در تاریخ 12 اکتبر یا 20 مهر باز خواهد شد. بازیکنان در این رِید می‌توانند با Lich King روبرو شوند. در این به‌روزرسانی نیز سه دانجن جدید به نام‌های The Forge of Souls، Pit of Saron و Halls of Reflection اضافه می‌شوند. همچنین، به دانجن‌های Titan Rune نیز نموداری جدید به نام Defense Protocol Gamma اضافه می‌شود.

به‌خوبی باید آگاه باشید که از این به‌روزرسانی به جلو، تنها یک فاز دیگر برای Wrath of the Lich King Classic باقی مانده است، که به نسبت به به‌روزرسانی‌های قبلی کمتر از نظر محتوا است. اما هنوز هم محتوایی برای تجربه وجود دارد و تغییرات احتمالی در Phase 4 و بعد از آن را می‌توانید از اینجا پیگیری کنید.

برای خرید بوست نورثرند برای لیچ کینگ کلاسیک به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%d9%88%d8%b1%d9%84%d8%af-%d8%a2%d9%81-%d9%88%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%b1%d9%81%d8%aa/%d9%84%db%8c%da%86-%da%a9%db%8c%d9%86%da%af-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3%db%8c%da%a9/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط