آموزش کامل گیر آپ کنسول

با سلام دوستان . امروز اومدیم اموزش کامل گیر آپ کنسول رو به شما آموزش بدیم ! در اول آموزش اتصال پلی استیشن و سپس ایکس باکس رو بهتون آموزش دادیم.

اول از همه شما کد گیر آپ بوستر رو میخرید و فعال میکنید. ( آموزش استفاده از کد گیر آپ بوستر کامپیوتر )

پلی استیشن :

اتصال پلی استیشن به کامپیوتر
برنامه گیر آپ بوستر کامپیوتر رو نصب کنید و کامپیوتر و کنسول رو به یک اینترنت وصل کنید. ( با سیم LAN یا به صورت وای فای ) ولی سرعت سیم یا LAN از وای فای معمولا بهتره.

بعد از اون گیم مورد نظرتون رو توی برنامه گیر آپ سرچ کنید.

سرچ بازی در گیر آپ بوستر

بعد از بوست بازی همچین صفحه ای براتون میاد.

اتصال پلی استیشن گیر آپ

بعد از اون باید وارد پلی استیشن بشید و تنظیماتی که توی گیر آپ داده رو تنظیم کنید.
وارد تنظیمات یا Settings بشید ، بعدش روی Network بزنید و بعدش Connect to the Internet.

برای پلی استیشن 4 : اول بزنید روی Set Up Internet Connection و بعدش اگه با سیم وصل هستید بزنید روی Use a LAN Cable و اگه با وای فای هستید بزنید روی Use Wi-Fi بعدش بزنید روی Custom و بعدش Manual و بعدش ip و DNS هایی که برنامه گیر آپ بهتون داده بود رو اینجا وارد کنید. بعدش MTU Settings رو بزنید و Do Not Use و بعدش بزنید روی Test Internet Connection تا اتصال تست بشه و وصل شه.

برای پلی استیشن 5 : اول بزنید Set Up Internet Connection و بعدش اگه با سیم هستید بزنید LAN یا اگه با وای فای هستید بزنید روی Wi-Fi و بعدش بزنید روی Advanced Settings. بعدش IP Settings رو بذارید روی Manual. و بعدش ip و DNS هایی که برنامه گیر آپ بهتون داده بود رو اینجا وارد کنیدو وصل بشید.

و بعد از اتصال از داخل کامپیوتر صفحه گیر آپ به این حالت تغییر پیدا میکنه.

اتصال گیر آپ به کنسول پلی استیشن

ایکس باکس :

برنامه گیر آپ بوستر کامپیوتر رو نصب کنید و کامپیوتر و کنسول رو به یک اینترنت وصل کنید. ( با سیم LAN یا به صورت وای فای ) ولی سرعت سیم یا LAN از وای فای معمولا بهتره.

بعد از اون بازی مورد نظرتون رو توی برنامه گیر آپ سرچ کنید.

سرچ بازی در گیر آپ بوستر

بعد از بوست گیم همچین صفحه ای براتون میاد.

اتصال ایکس باکس گیر آپ

بعد از اون روی دکمه XBOX وسط کنترلر کلیک کنید و وارد Settings بشید و بعدش وارد General بشید و بعدش Network Settings و وارد Advanced Settings بشید. حالا وارد Ip Settings بشید و وارد بخش Manual بشید و بعدش IP و Subnet Mask و Gateway که داخل برنامه بهتون داده شده رو وارد کنید.

بعدش میریم برای DNS Settings و میذاریمش روی Manual و برای DNS روی اصلی 6.6.6.6 بذارید و برای دی ان اس فرعی 0.0.0.0 بذارید و ثبتش کنید. الان باید وصل شده باشید و گیر آپ کامپیوتر بعد از اینکه اوکی بشه به این شکل در میاد.

اتصال گیر آپ به کنسول ایکس باکس

لینک خرید گیر آپ بوستر کامپیوتر

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید اگر سوالی داشتید در بخش نظرات بپرسید.

برای دیدن آموزش های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط