اطلاعات لو رفته از Far Cry 7 !

بعد از یک سری شایعات و اطلاعات ناشناس در مورد Far Cry 7، شواهد بیشتری ظاهر می‌شود که نشان می دهد که این بازی در حال توسعه است.

یک سری پست‌های شغلی توسط Ubisoft Toronto اعلام شده که به نظر می‌رسد Far Cry 7 که تا به حال به صورت شایعات مطرح شده است، در حال توسعه در این شرکت می‌باشد. یوبی‌سافت هیچ اعلان رسمی از نسخه بعدی در فرنچایز Far Cry نداده است، اما تعدادی از اطلاعات مرتبط با این عنوان آینده به اینترنت رسیده‌اند.

آخرین نسخه از این فرنچایز معروف، Far Cry 6، در سال 2021 منتشر شد و سه مجموعه الحاقی نیز منتشر شدند که هر کدام داستان‌های پنهانی مرتبط با دنیای Far Cry را دربر می‌گرفتند. از زمان انتشار آخرین محتوا الحاقی در فوریه 2022، هیچ اعلان رسمی در مورد آینده این فرنچایز ارائه نشده است، اگرچه به طور گسترده فرض شده است که با توجه به موفقیت تجاری Far Cry 6 و محبوبیت دائمی این سری، زود یا دیر بازی جدیدی از Far Cry منتشر خواهد شد.

لو رفتن جزئیات داستان و گیم‌پلی از Far Cry 7

یک منبع قابل اطمینان اطلاعات جدید و هیجان‌انگیزی از Far Cry 7 را منتشر کرده است، در حالی که هنوز توسط یوبی‌سافت معرفی نشده است.

اولین جزئیات Far Cry 7 آنلاین منتشر شده‌اند که اطلاعات جالبی در مورد بازی جهان باز آینده را فاش می‌کنند. به همراه Assassin’s Creed، Far Cry یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای یوبی‌سافت است. با وجود تفاوت‌ها در بازی‌های مختلف این سری، اکثر بازی‌های Far Cry نقدهای خوبی دریافت کرده‌اند. با توجه به محبوبیت پایدار این فرنچایز، انتشار Far Cry 7 امری حتمی است و احتمالاً اکنون اولین اطلاعات از این عنوان منتشر شده‌اند.

لو رفتن Far Cry 7 از سوی منبع Insider Gaming و Tom Henderson، شناخته‌شده به عنوان یک منبع قابل اعتماد در زمینه انتشار اطلاعات صنعت بازی است. گزارش هندرسون با رد کردن شایعات پیشین Far Cry 7 که ادعا می‌کردند بازی در جزیره‌ای به نام Kimsan و با نام Far Cry Rise منتشر می‌شود، آغاز می‌شود.

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط