بازی Starfield – رکورد های جدیدی میزند !

Starfield عنوانی است که توانسته است با رکوردی جدید در دنیای بازی‌ها ملت را به خود جذب کند. این بازی علمی-تخیلی از استودیوی Bethesda پس از عرضه‌اش بر روی تمامی پلتفرم‌ها، توانسته به عنوان بازی با بیشترین تعداد بازیکنان همزمان روی Steam شناخته شود.

به تازگی، تعداد بازیکنان همزمان Starfield روی Steam به بیش از 330,723 نفر افزایش یافته است، که این عدد رکورد پیشین را که متعلق به بازی The Elder Scrolls 5: Skyrim بود و تعداد 287,411 بازیکن همزمان را داشت، شکسته است. این موفقیت تاثیر مثبت بازی Starfield را نشان می‌دهد و به وضوح نشان از تجربه‌ای محبوب در بین گیمرها دارد.

نکته جالب توجه دیگری این است که این عدد رکورد بر روی Steam به علاوه عرضه بازی بر روی سرویس Xbox Game Pass نیز نگرانی‌هایی را برای تعداد بازیکنان Steam در آینده مطرح می‌کند.

به نظر می‌رسد که Starfield از همه جهات موفقیت‌های بزرگی را به دنبال داشته باشد. با بیش از 6 میلیون بازیکن همزمان در تمامی پلتفرم‌ها و جلب توجه گیمرها، این بازی به عنوان یکی از پرطرفدارترین عناوین سال 2023 درخشش خود را ثابت کرده است.

در ادامه از انتشار فیزیکی Starfield همراه با فروش دیجیتال و عضویت‌های Game Pass برای افزایش اهمیت این عنوان در دنیای بازی منتظریم. این بازی تا به امروز رکورد Bethesda را در تعداد همزمان بازیکنان در Steam شکسته و ادامه موفقیت‌های خود را در آینده ادامه خواهد داد.

برای خرید بازی استار به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-tag/starfield/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط