بازی The Division 3 توسط Ubisoft تایید شد

معرفی

شرکت Ubisoft بی‌پایان به دنبال تولید نسخه‌های جدید از بازی‌هاست، و اکنون به تایید وجود یک نسخه دیگر از سری The Division رسیده‌ایم. این اعلام وجود بازی The Division 3 به گونه‌ای حداقلی و دور از هر گونه اعلان جذاب انجام شده است.

اعلان مخفیانه

خبر وجود The Division 3 به وسیله‌ی یک تریلر اعلانی بازی یا حتی به وسیله‌ی یووس گیلموت، مدیر عامل یوبی‌سافت که در کنار یک توپ جشنواره با روحیه‌ی بلند این خبر را به دنیا نمی‌آورد، اعلام نشده است. بلکه این خبر به طور غیرمستقیم در یک اعلان مطبوعاتی درباره‌ی موضوع دیگری منتشر شده است.

جزئیات خبر

به دقت، Ubisoft امروز اعلانی به منابع خبری ارسال کرد که در آن اعلام کرد که جولیان گرایتی، مدیر خلاق بازی Star Wars Outlaws که در سال آینده منتظرانه مورد انتظار است، به عنوان مدیر اجرایی جدید برند Tom Clancy’s The Division شرکت شده است.
در ادامه به طور تقریباً به عنوان یک مورد فراموشی آمده است که این شامل بازی The Division 3 نیز می‌شود، که در حال حاضر توسط توسعه‌دهندگان دائمی این سری، شرکت Massive Entertainment، در دست توسعه است. اعلام می‌شود که این تیم در حال حاضر “فعالاً در حال ساخت یک تیم برای بازی هستند”. این ممکن است نشان‌دهنده این باشد که ما هنوز در مراحل ابتدایی ساخت بازی هستیم – که البته از دیدگاه توسعه‌دهنده ناشی از انگیزه ویژه در پروژه‌های دیگر مشغول کار هستند.

انتظارات از بازی جدید

خبر از انتشار نسخه سوم از بازی اصلی The Division نیز چندان شگفت‌انگیز نیست، زیرا هر دو نسخه اصلی از بازی The Division و نسخه دوم آن توانسته‌اند بیش از 10 میلیون نسخه فروش داشته باشند. با این حال، به نظر می‌آید که شرکت یوبی‌سافت با مشکلاتی در انتشار نسخه فرعی رایگان بازی The Division به نام Heartland روبه‌رو شده است. ویدئوهای بازی اولین بار در مه 2021 لو رفت و آن زمان منتظر بود که تا پایان 2022 منتشر شود. اما دو و نیم سال بعد همچنان منتشر نشده است، و یوبی‌سافت در تابستان امسال اعلام کرده که دوره تست بازی را از سر گرفته است.

نتیجه

به نظر می‌رسد که تولید نسخه سوم از بازی اصلی The Division انتخاب منطقی‌ای برای یوبی‌سافت باشد، زیرا این سری بازی‌ها توانسته‌اند تعداد زیادی طرفدار به خود جلب کنند. از طرفی، علاقه‌مندان به این سری ممکن است بخواهند با شوق به اخبار بیشتری از این بازی منتظر بمانند و ببینند که توسعه آن به چه نحوی پیش می‌رود.
برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط