تغییرات جدید در قیمت‌گذاری USD برای آرژانتین و ترکیه از تاریخ 29 آبان

فروشگاه استیم در آرژانتین و ترکیه از ابتدای تاریخ 20 نوامبر یا 29 آبان از دلار آمریکا (USD) استفاده خواهد کرد، همراه با قیمت‌گذاری منطقه‌ای جدید برای مناطق LATAM و خاورمیانه/شمال آفریقا برای 25 کشور/منطقه اضافی.

از تاریخ 20 نوامبر یا 29 آبان، استیم ارز مورد استفاده برای فروش در آرژانتین و ترکیه را به دلار آمریکا تغییر خواهد داد. استیم این تغییر را با دو منطقه‌ی جدید قیمت‌گذاری اجرا می‌کند: LATAM – دلار آمریکا (که شامل آرژانتین می‌شود) و MENA – دلار آمریکا (که شامل ترکیه می‌شود). استیم یک قیمت کمتر در دلار آمریکا برای این مناطق جدید پیشنهاد می‌دهیم و پیشنهادات قیمت‌گذاری استیم را برای انعکاس این تغییر بروز کرده‌اند. برخی از کشورها/مناطق در لیست زیر ممکن است قیمت‌ها افزایش یابند و دیگران ممکن است قیمت‌ها کاهش یابند، بسته به اینکه چگونه بازی‌ها در استیم قبل از این تغییر قیمت‌گذاری شده‌اند. همانند سیاست قیمت‌گذاری استیم، توسعه‌دهندگان بازی قیمت فروش بازی خود را انتخاب می‌کنند. در زیر لیست تمام کشورها/مناطق مشمول این مناطق جدید قیمت‌گذاری را مشاهده می‌کنید.

چرا این اتفاق الان افتاده است؟

در سال‌های اخیر، نوسانات نرخ ارز در آرژانتین و ترکیه باعث شده که برای توسعه‌دهندگان بازی، قیمت‌گذاری مناسب برای بازی‌ها انتخاب کردن و به‌روز نگه داشتن آنها مشکل باشد. استیم این مسئله را از توسعه‌دهندگان در گفت‌و‌گوهای استیم با آنها شنیده‌اند. به علاوه، استیم با مشکلات مرتبط با نوسانات مداوم نرخ ارز خارجی، هزینه‌ها، مالیات و مسائل لجستیکی در ادامه توانایی پذیرش روش‌های پرداخت استیم در این کشورها/مناطق را داشته‌اند. قیمت‌گذاری بازی‌ها با دلار آمریکا برای کاربران استیم در آرژانتین و ترکیه به استیم کمک خواهد کرد تا پایداری و سازگاری بیشتری را برای بازیکنان و همکاران فراهم کند، همچنین به استیم این امکان را می‌دهد که به کاربران استیم در این کشورها/مناطق مجموعه‌ای از روش‌های پرداخت متنوع را ارائه کند.

سوالات متداول

چه اتفاقی برای موجودی کیف پول استیمم به دلارآمریکا برخواهد افتاد؟ در تاریخ 20 نوامبر یا 29 آبان 2023، هر موجودی موجود در کیف پول استیم شما به دلار آمریکا با نرخ ارز روز تبدیل خواهد شد.

برای کشورها/مناطق دیگر مشمول قیمت‌گذاری LATAM-USD/MENA-USD چه اتفاقی خواهد افتاد؟ 25 کشور/منطقه در آمریکای مرکزی و خاورمیانه و شمال آفریقا برای اولین بار با قیمت‌گذاری منطقه‌ای دلار آمریکا مواجه خواهند شد. برخی از کشورها/مناطق در لیست زیر ممکن است قیمت‌ها افزایش یابند و دیگران ممکن است قیمت‌ها کاهش یابند، بسته به اینکه چگونه بازی‌ها قیمت‌گذاری شده‌اند توسط توسعه‌دهندگان در استیم قبل از این تغییر.

چطور با معاملات داخل بازی برخورد خواهد شد؟ از این پس، معاملات داخل بازی به تراکنش در دلار آمریکا به این ناحیه‌های قیمت‌گذاری جدید LATAM – دلار آمریکا و MENA – دلار آمریکا تغییر خواهند کرد.

اشتراک‌ها چه میشوند؟ هر مشتری که اشتراک فعالی در استیم با پزو آرژانتین یا لیره ترکیه داشته باشد، اشتراک خود را به طور خودکار پس از پایان دوره اشتراک فعال خواهد دید. شما می‌توانید به اشتراک جدید دلار آمریکا در استیم در صفحه مدیریت اشتراک‌ها مجدداً مشترک شوید.

مناطق قیمت‌گذاری LATAM-USD
آمریکای مرکزی:
بلیز السالوادور
گواتمالا
هندوراس
نیکاراگوئه
پاناما

آمریکای جنوبی:
آرژانتین
بولیوی
اکوادور
گویان
پاراگوئه
سورینام
ونزوئلا

مناطق قیمت‌گذاری MENA-USD
خاورمیانه:
بحرین
مصر
عراق
اردن
لبنان
عمان
فلسطین
ترکیه
یمن

شمال آفریقا:
الجزایر
لیبی
مراکش
تونس
سودان

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط