تغییرات در خرید و فروش وو توکن در ورلد آف وارکرفت

بلیزارد حریص تغییرات جدیدی رو توی وو توکن داره اعمال میکنه ، که خیلیا توی بار اول که خبر رو دیدن فکر کردن داره کاملا وو توکن رو حذف میکنه ولی بریم ببینیم که این تغییرات چیه .

بلیزارد اعلام کرده که از این پس به بازیکنان اجازه خرید WoW Token از Auction House یا فروشگاه درون بازی با طلا داده نخواهد شد، مگر اینکه حداقل 30 روز گیم تایم را از سال 2017 به بعد خریداری و مصرف کرده باشند. ( ساب اسکریبشن 30 روزه )

با هدف حفظ اعتبار بازی و ارائه بازار بهتری برای WoW Token به بازیکنان، با آپدیتی در روز سه‌شنبه، 21 نوامبر یا 30 آبان ، این محدودیت زیر فعال می‌شود.

  • از این پس به بازیکنان اجازه خرید وو توکن از اکشن هاوس یا فروشگاه درون بازی با گلد داده نخواهد شد، مگر اینکه حداقل 30 روز گیم تایم را (یک “لایسنس زمان محدود”) از سال 2017 به بعد خریداری و مصرف کرده باشند.

این تغییر تأثیری بر مصرف WoW Token‌های موجود ندارد؛ با این حال، گیم تایم ارائه شده توسط مصرف WoW Token به محاسبه ویژگی خرید WoW Token با گلد محاسبه نمی‌شود.

پس از 21 نوامبر یا 30 آبان 2023، هر بازیکنی که نتواند WoW Token را با گلد درون بازی خریداری کند، باید ابتدا حداقل 30 روز گیم تایم را خریداری و مصرف کند. این کار می‌تواند بر روی هر حساب World of Warcraft در حساب Battle.net بازیکن انجام شود.

خب ، تیم وو آنلاین پیگیر این موضوع هست و کسایی که بخوان این محدودیت رو حذف کنن ، یک راه حل برای شما به زودی اعلام میکنیم . پس منتظر خبر های بیشتر در این موضوع باشید.

برای خرید ورلد آف وارکرفت : جنگ داخلی به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%A2%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط