تمام کات سین های مورتال کمبت 1 و کل داستان و نقد ها و نمرات بازی

نقد و بررسی های این بازی بسیار مثبت بوده که حتی نظر VGC 5/5 بوده در ادامه بخشی از نظر VGC رو داریم :

بهترین نسخه از بازی مورتال کامبت 1

بازی مورتال کامبت 1 بهترین نسخه از این سری بازی‌ها تاکنون محسوب می‌شود. این بازی با طراحی دلنشین خود، داستان شگفت‌انگیزی که دارد، حالت تازه‌ای به نام حملات آمیزشی که بازی‌کنندگان تنها را مشغول نگه می‌دارد و به ویژه، لذت بردن از بازی در آن بی‌نظیر است. این بازی برای طرفداران واقعی، کسانی که مدت‌هاست از بازی منصرف شده‌اند و حتی بازیکنان تازه وارد جذابیت دارد.

بعد از اون نظر سایت VideoGamer رو داریم که امتیاز 9/10 داده که در ادامه بخشی از نظر VideoGamer رو داریم :

مورتال کامبت ۱ با تصاویر جذاب نسل جدید، ترکیب‌های عصبانی‌کننده و بازیکنان جدید کامیو، کمتر یک بازنویسی و بیشتر یک بازگشت به شکل واقعیت و جذاب به شمار می‌آید.

و در اخرنظر سایت ScreenRant رو داریم که امتیاز 3.5/5 به این بازی داده که در ادامه بخشی از نظر ScreenRant رو داریم :

به عنوان یک نفر که اولین بازی مورتال کامبت خود را بازی می‌کند، مورتال کامبت 1 یک مکان کاملاً مناسب اما بهترین انتخاب نیست (که همچنان بازی مورتال کامبت ۲۰۱۱ است). برای بازیکنان بازگشتی که فقط می‌خواهند دوباره شخصیت‌های مورد علاقه‌شان را ببینند، یا برای هر کسی که دلش بخواهد جملات برتری مانند “یادآوری من را از یک فیلم بدی به نام «گودال‌های گوشت» کرد که من در آن بازی کردم” را از جانی کیج بشنود، در حالی که در اتاقی که دقیقاً شبیه سطح قدیمی MK به نام گودال‌های گوشت است، پیاده‌روی می‌کند، این بازی یک مورد خرید لازم خواهد بود. با این حال، اگر امیدوار بودید که مرد بزرگ کونگ لائو از اسطوره را ببینید، یا یک توده کاملاً جدید از شخصیت‌ها، مورتال کامبت ۱ ضروری نیست و تعداد زیادی اندیشه‌ی واقعاً جدید را به میز اضافه نمی‌کند.

و در ادامه تمام کات سین های مورتال کمبت 1 و کل داستان رو ببینید و لذت ببرید :

برای خرید بازی مورتال کامبت 1 به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-tag/%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%85%D8%A8%D8%AA-1/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط