توسعه‌دهنده بازی Immortals Of Aveum نیمی از کارکنان خود را اخراج کرد

صنعت بازی در چند سال اخیر رشد چشمگیری را تجربه کرده است. با این حال، به دلیل افزایش هزینه‌های توسعه و چالش‌ها، همچنان یک استودیوی موفق بودن بسیار چالشی است. یک عنوان مناسب برای اجرا کردن کافی است و در نتیجه یک استودیو ممکن است در مشکلاتی قرار گیرد. به نظر می‌آید که همین اتفاق برای توسعه‌دهنده بازی Immortals Of Aveum به وقوع پیوسته است.

همان‌طور که ابتدا توسط Polygon گزارش شد، به نظر می‌آید که استودیوی Ascendant مجبور به کاهش چشمگیر نیروی کاری خود شده است. به گزارش یکی از منابع اطلاع‌رسانی، تقریباً ۴۰ نفر از کارکنان به دلیل “کمتر از انتظار عملکرد” بازی اخراج شده‌اند. این اخراجی‌ها به عنوان چیزی ضروری به شمار آمدند تا استودیو بتواند فعالیت خود را ادامه دهد. با این حال، اگرچه بازی Immortals Of Aveum هنگام عرضه به طور واقعی نتوانست بازار را در آتش بیندازد، به نظر می‌آمد که نقدهای مثبتی از آن کسانی که بازی را تجربه کردند، به گوش می‌رسد. با این حال، این بسیار ناکافی به نظر می‌رسد.

این اخراجی‌ها تنها یک موج منفی دیگر در صنعت بازی‌ها هستند، زیرا هرچه بیشتر مردم به دنبال پایداری در بازار بازی می‌گردند. این فقط چند هفته پس از اینکه Embracer Group واحد توسعه Volition را بست که حدود ۲۰۰ توسعه‌دهنده را بی‌خانمان کرد. روز به روز واضح‌تر می‌شود که در صنعت بازی‌ها حتی کمی نادر از کارکردن عادی قابل توجیه نیست. با هزینه‌های بالای توسعه بازی‌های AAA، احتمالاً این مشکل در ماه‌های آینده تشدید خواهد شد.

آیا شما بازی Immortals Of Aveum را بازی کردید؟ نظرات خود را در متن زیر به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که برای آخرین اخبار و اطلاعات بازی به سایت ما مراجعه کنید.

Ascendant Studios اظهار کرد که این اخراجی‌ها “سخت اما ضروری” بودند.

تنها چند هفته پس از عرضه بازی اول خود به نام Immortals of Aveum، یک بازی FPS فانتزی که تفنگ‌ها را با جادوی تفنگ‌هایی (که به بیشتر تفنگ‌ها شباهت دارند) جایگزین می‌کند، استودیوی Ascendant تقریباً نیمی از کارکنان خود را اخراج کرده است.

برت رابینز، مدیرعامل Ascendant، در توییتر اعلام کرد: “امروز ما به عنوان Ascendant Studios دوستان و همکاران خود را در مورد اخراج ۴۵٪ تیم ما به دلیل “عملکرد کمتر از انتظار” وداع می‌کنیم. این تصمیمی بسیار دشوار بود که به راحتی اتخاذ نشد؛ با این حال، ما مجبور به انجام این تنظیم شدیم که اکنون با انتشار Immortals of Aveum مواجه هستیم.

“من به اندازه کافی از انجام کار تیم توسعه‌ای مستقل Ascendant با Immortals of Aveum افتخار می‌کنم. ما به عنوان یک استودیوی AAA جدید، یک IP جدید و فناوری‌های جدید، در یک دوره از صنعت ما که بسیار نادر است، ساخته‌ایم. ما علاقه خود را در Immortals ریخته‌ایم، در حالی که احساسات خود را در دستانمان نهفته کرده‌ایم. استودیو به عنوان پشتیبانی از توسعه این بازی و IP Immortals ما با به‌روزرسانی‌ها و پیشنهادهای آینده به این شکل به کار خواهد ادامه داد.”

تعداد واقعی کارکنان تحت تأثیر اخراجی‌ها تایید نشده است، اما Ascendant در آوریل ۲۰۲۳ اعلام کرده بود که از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۸ به بیش از ۱۰۰ نفر افزایش یافته است. بر اساس گزارشی از Polygon، تقریباً ۴۰ نفر اخراج شده‌اند. یکی از کارکنان سابق به سایت گفت که کاهش فروش Immortals of Aveum به عنوان دلیل اخراجی‌ها ذکر شده است.

در اعلان اخراجی‌ها، برت رابینز از موفقیت بازی در یادآوری‌های خود سخنی نبرد، اما این بازی هنگام عرضه نیز بزرگترین تأثیر ممکن را نداشته است. در بررسی ما با ۶۸%، این بازی را با شلیک‌های سرگرم‌کننده اما بدون ایده‌های اصیل و “روایتی خسته کننده به نحو بسیار افتضاح” توصیف کرده‌ایم.

برای خرید بازی ایمورتالز اف اویوم به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-tag/immortals-of-aveum/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط