جلوه‌ ای از نقشه راه سال 2024 ورلد اف وارکرفت

انتشار نقشه‌راه سال 2024 World of Warcraft برای شروع مسیر سری Worldsoul Saga
بلیزارد جزئیات مراحل منتهی به آغاز سری بزرگ Worldsoul را، سه‌بخشی از گسترش‌هایی که قرار است در سال 2024 آغاز شود، منتشر کرده است.

رودمپ 2024 ریتیل

مسیر تازه نشان می‌دهد که World of Warcraft تا پاییز 2024، شش به‌روزرسانی محتوا را منتشر خواهد کرد. آنها به‌طور کامل جزئیات فصل 4 را نشان می‌دهند که شامل باز شدن دراگون رایدینگ در تمام مپ هاست ، یک رویداد جدید به نام آزراثیان آرکایو و موارد دیگر است. و اکسپنشن The War Within، اولین اکسپنشن Worldsoul Saga که قرار است در تابستان منتشر شود، دنبال خواهد شد.

Worldsoul Saga در جریان BlizzCon 2023 اعلام شد. این مجموعه شامل 10، 11 و 12 انجمن در زمان خط زمانی World of Warcraft خواهد بود و به عنوان “کلیت اولین 20 سال داستان‌گویی بلیزارد” خدمت می‌کند، به گفته کارگردان خلاق اجرایی کریس متزن. در یک مصاحبه با IGN، Blizard توضیح داد چرا Worldsoul Saga سه اکسپنشن خواهد داشت و چرا کمی شبیه MCU است.

علاوه بر مسیر تا The War Within، بلیزارد نیز مسیر WoW Classic را منتشر کرده است که می‌توانید در زیر رود مپش رو پیدا کنید.

رودمپ 2024 کلاسیک

مسیر WoW Classic برای 2024 و Cataclysm Classic توسط Blizzard اعلام شده است!

ژانویه-فوریه 2024

Wrath Classic – Ruby Sanctum Raid
Season of Discovery – Level 40، New Runes، New PvP Event، Gnomeregan Raid
Cataclysm Classic – Beta، Sign Up For Beta Access


بهار 2024
WoW Classic Hardcore – Self-Found Mode
Season of Discovery – Level 50، New Runes، New Raid
Cataclysm Classic – Pre-Patch Event، Worgen & Goblins، Guild Features، Account Wide Collections، Transmog


تابستان 2024
Cataclysm Classic – Cata Launch، Campaigns، 4 Raids، 7 Dungeons، 2 Heroic Dungeons، PvP Battleground، Darkmoon Island
Season of Discovery – Level 60، New Runes، End Game Activities
Cataclysm Classic – Rise of the Zandalari


پاییز 2024
Cataclysm Classic – Rage of the Firelands
Season of Discovery – به‌روزرسانی‌های محتوای انتهای بازی

تیم بلیزارد : لیست کردن همه چیزی که امسال با هم انجام دادیم عظیم است : شش به‌روزرسانی محتوای Dragonflight، به‌روزرسانی‌های محتوای Wrath و بازگشت دانجن و راید های ایس کرون ، Classic Hardcore Launch، BlizzCon 2023، یک رقابت فوق‌العاده تا جهان اول در فصل سوم Dragonflight و به تازگی، Classic Season of Discovery! این سال یکی از یادآورها بوده است و می‌خواهیم به راه خود ادامه دهیم!

حالا وقت است که نگاهی به آینده در سال 2024 بیندازیم!

در World of Warcraft مدرن، شما سه به‌روزرسانی محتوا دیگر برای Dragonflight قبل از عرضه World of Warcraft: The War Within خواهید دید. در این به‌روزرسانی‌ها، بلیزارد داستان این اکسپنشن را به اتمام خواهیم رساند و پایه‌ی اکسپنشن بعدی وارکرفت را فراهم می‌کنیم. فصل 4 Dragonflight میزان داستان‌ها و دانجن‌های Dragonflight را بازبینی خواهد کرد، همراه با محتوای خارجی که شامل پاداش‌های به‌روزرسانی‌شده و چند نکته جدید است. بعد از آن، در بهار/تابستان، هنگامی که آلفا و بتا تست‌های اکسپنشن The War Within منتشر می‌شوند، از بازخورد شما خواهیم خواست. ما اطلاعات، تاریخ‌ها و جزئیات بیشتر را در نزدیکی به ، به‌روزرسانی‌های محتوایی، همانند امسال، اعلام خواهیم کرد! خوب، بیشترش را همانطور (بلیزارد چند سورپرایز در انتظار برای ما داره !)

در WoW Classic، به‌روزرسانی‌هایی برای Classic Hardcore با حمایت “Solo Self Found” در فوریه به عنوان یک راه جدید برای چالش دادن بازیکنان و اضافه کردن یک کمی بیشتر به حالت Hardcore خواهیم داشت. Lok’tar ogar! بلیزارد همچنین فازهای بیشتری برای انتشار در SOD سال آینده در نظر داره که ماجراجویی ادامه دارد. و البته، Cataclysm Classic در نیمه اول سال آینده در حال نزدیک شدن هست!

برای خرید ورلد آف وارکرفت : جنگ داخلی به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%A2%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط