عرضه بازی Warcraft Rumble برای دستگاه‌های iOS و اندروید در تاریخ 12 آبان

معرفی

فرصتی برای طرفداران دنیای Warcraft به زودی فراخواهد رسید. بازی موبایل Warcraft Rumble از شرکت Activision Blizzard به عنوان یک بازی تازه به دنیای بازی‌های موبایل، در تاریخ 3 نوامبر یا 12 آبان برای دستگاه‌های iOS و اندروید عرضه خواهد شد. این بازی استراتژیک اکشن جمع‌آوری‌پذیر در ابتدا با نام Warcraft: Arclight Rumble معرفی شده بود، اما در مسیری ایجاد یک کاوش جدید به نام Arclight، نام Arclight از بین رفت. افراد علاقه‌مند می‌توانند بازی را پیش‌تر از عرضه رسمی از طریق Battle.net، App Store یا Google Play پیش‌تر ثبت‌نام کنند. Warcraft Rumble به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود، اگرچه احتمالاً فروشگاه درون برنامه ای هم وجود خواهد داشت.

ماجراجویی کوچک در بازی

به گفته‌های سایت رسمی بازی Warcraft Rumble، بازیکنان می‌توانند در طول بازی بیش از 65 مینی‌فیگور مرتبط با دنیای Warcraft جمع‌آوری کنند. این بازی شامل چندین حالت مختلف از جمله حالت داستان تک‌نفره، مبارزات PvP یک به یک و موارد دیگر خواهد بود. هر مینی فیگور خود استراتژی و سبک بازی منحصربه‌فردی دارد که بازیکنان باید با آن‌ها به مبارزه بپردازند و ارتش خود را در طول مسیر تقویت کنند.

عرضه بازی Warcraft Rumble برای دستگاه‌های iOS و اندروید در تاریخ 12 آبان

ظاهر کاراکترهای Warcraft

در سایت Warcraft Rumble، تعدادی از شخصیت‌های معروف دنیای Warcraft از جمله Jaina Proudmoore (جینا پراودمور)، رهبر Horde به نام Grommash Hellscream (گروماش هل‌اسکریم) و حتی miniboss منطقه Elwynn Forest به نام Hogger (هاگر) لیست شده‌اند. در واقع، تعدادی از کاراکترهای جذاب مانند Rend Blackhand (رند بلک‌هند) و Baron Rivendare (بارون ریوندار) نیز وجود دارند. هر چه بازیکنان چالش‌ها را به پایان برسانند، رهبران و توانایی‌های جدیدی را برای بازی باز خواهند کرد.

انتظارات از Warcraft Rumble

هنگامی که اعلام شد Warcraft Rumble تازه‌ترین عنوان از دنیای Warcraft برای دستگاه‌های موبایل خواهد بود، من بسیار علاقه‌مند نبودم. اما با دیدن تنوع شخصیت‌ها و حالت‌های بازی مختلفی که با آن عرضه خواهد شد، تصمیم گرفتم به آن فرصتی بدهم. فقط لطفاً از سیاست‌های مشابه بازی Diablo Immortal در زمینه پولسازیش استفاده نکنید. اگرچه این دو بازی به هیچ وجه مشابه یکدیگر نیستند، اما دلیلی وجود دارد که بلیزارد این بازی را برای دستگاه‌های موبایل توسعه داده است، درست است؟

تجربه World of Warcraft و Warcraft Rumble

از تاریخ 3 اکتبر یا 12 آبان به جهان World of Warcraft می‌توانند دستگاه‌های Warcraft Rumble را در سرتاسر جهان Azeroth در World of Warcraft پیدا کنند. به طور خاص، در مناطق چهار منطقه مهم Dragonflight و همچنین در شهرهای Orgrimmar (اورگریمار)، Stormwind (استورم‌ویند) و Valdrakken (والدراکن) می‌توانید دستگاه‌های Warcraft Rumble را پیدا کنید. بازیکنان می‌توانند مینی‌فیگورهای Warcraft Rumble خود را که اسباب بازی‌های واقعی در World of Warcraft هستند، جمع‌آوری کنند. در مجموع هفت مدل از این مینی‌فیگورها وجود دارد و هرکدام نیاز به سکه Rumble برای باز کردن آن در دستگاه Rumble دارند. همچنین دو نسخه پلاستیکی ویژه که بازیکنان می‌توانند در سراسر دنیا پخش شده‌اند نیز وجود دارند.

جمع‌بندی

به طور کلی، این رویداد بسیار جالبی است. من هرگز نتوانستم وارد سیستم جمع‌آوری و مبارزه با حیوانات در World of Warcraft شوم، اما ایده وجود نسخه‌های پلاستیکی از این مینی‌فیگورها مرا به جمع‌آوری آن‌ها ترغیب می‌کند.

پست وارکرفت رامبل در توییتر ( X ) :

تریلر زمان انتشار بازی :

Warcraft Rumble در تاریخ 3 نوامبر یا 12 آبان برای دستگاه‌های iOS و اندروید منتشر می‌شود.

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط