فصل جدیدی در اورواچ 2 در راه است …

  • تاریخ اضاف شدن هیروی جدید و آپدیت

قهرمان جدید اورواچ 2 به نام ایلاری در تاریخ 10 آگوست یا 19 مرداد همراه با یکی از بزرگترین آپدیت های بلیزارد برای بازی رایگان اورواچ 2 به نام Invasion عرضه خواهد شد.

همه چیز درباره ی هیروی جدید ایلاری ( Illari )

در نگاهی جدید به اورواچ 2 : Invasion، طرفداران برای اولین بار با عملکرد ایلاری آشنا می‌شوند؛ او یک قهرمان ساپورت هست و با یک تفنگ‌ شمشیر نوری بزرگ و توانایی منحصر به فردی برای شفابخشی به تیم خود به میدان می‌آید.

بلیزارد هنوز جزئیات کیت ایلاری را برای اورواچ 2 اعلام نکرده ، اما در تریلر یا تیزرش شاهد یکسری از توانایی های ایلاری هستیم . به طور کلی، یک تفنگ بزرگی را حمل میکنه که به نظر میرسه که میان تفنگ تک تیرانداز و تفنگ ریل قرار دارد.

همچنین مشاهده می‌کنیم که ایلاری از همان اسلحه برای نور بازوان، استفاده می‌کند. این توانایی به نظر می‌رسد او را به هوا می‌اندازد و بمبی با تغذیه از نور به سمت دشمنانش پرتاب می‌کند که ضربه مؤثری به منطقه اطراف وارد می‌کند.

به نظر می رسد توانایی دیگری به ایلاری اجازه می دهد تا از توانایی های دشمن مانند Orisa’s Terra Surge ultimate فرار کند. قابل تصور است که این حرکت می تواند به ایلاری اجازه دهد تا از مشکلات مشابه توانایی هایی مانند Graviton Surge زاریا یا Mei’s Blizzard خلاص شود. اما بازیکنان می‌توانند این نظریه را در اواخر این هفته آزمایش کنند، زمانی که ایلاری سی و هشتمین قهرمان فهرست Overwatch 2 و دهمین قهرمان کلاس پشتیبانی آن شود

Overwatch 2: Invasion یک جزء PvE داستان محور جدید را به بازی و حالت جدید بازی Flashpoint معرفی می کند. این محتوا همگی بخشی از فصل 6 Overwatch 2 است که شامل یک پاس نبرد جدید نیز می شود. نگاهی پنهانی به محتوای آرایشی در پاس نبرد فصل 6 در تریلر بالا نشان داده شده است، از جمله پوسته های جدید برای Symmetra، Torbjörn، Winston، Zarya، Ashe، Roadhog، Pharah و Ana. بسیاری از این پوسته‌ها از دشمنان بخش Null که بازیکنان در Invasion با آن‌ها مبارزه خواهند کرد، الهام گرفته‌اند.

  • اورواچ در چه پلتفرم هایی ؟

اورواچ 2 برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن 4و 5، ویندوز، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X و بر روی استیم از 10 آگوست یا 19 مرداد در دسترس خواهد بود.

  • تیزر یا تریلر

در ادامه تریلر مخصوص این هیرو رو میتونید تماشا کنید :

جان سینا به صورت شخصیت انیگمای مرموز وارد اورواچ 2 شد .
از اونجایی که هیجان های مربوط به اورواچ کم شده بلیزارد داره سعی میکنه پلیر ها رو جذب کنه پس به سراغ شخصیت انیگما رفته !
که میتونید تریلر این موضوع رو تماشا کنید :

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط