لیست بازی‌های PS Plus Extra و Premium برای اکتبر 2023 لو رفت

معرفی

بازی‌های با کیفیت و جذاب همیشه یکی از جذابیت‌هایی برای دارندگان سرویس PlayStation Plus (PS Plus) بوده‌اند. اکنون، با نزدیک شدن به اکتبر 2023، یک لیک از بازی‌های مورد انتظار PS Plus Extra و Premium برای این ماه آنلاین منتشر شده است. در این مطلب، ما به بررسی این لیست لو رفته و جزئیات بیشتری را برای شما عرضه می‌کنیم.

لیست لیک شده

تاریخ رسمی معرفی بازی‌های PS Plus Extra و Premium برای اکتبر 2023 توسط سونی مشخص شده است: 11 اکتبر یا 19 مهر. انتشار این بازی‌ها بر روی سرویس PS Plus Extra و Premium یک هفته بعد، یعنی در تاریخ 17 اکتبر یا 25 مهر، قرار دارد. با این حال، یکی از لیکرهای معتبر در دنیای بازی‌ها، لیست بازی‌های این ماه را قبل از زمان منتشر کرده است. این لیست شامل 7 بازی می‌شود:

  1. Elite Dangerous
  2. Dead Island: Definitive Edition
  3. Disco Elysium
  4. FAR: Changing Tides
  5. Gotham Knights
  6. Gungrave G.O.R.E.
  7. The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

لیکر معتبر

لیک‌ها همیشه باید با احتیاط در نظر گرفته شوند، اما لیکر Billbil-kun تاریخچه‌ای قابل اعتماد دارد. او در گذشته به دقت بازی‌های PS Plus و بازی‌های رایگان فروشگاه Epic Games را لیک کرده است. این امر باعث شده که اعتماد بسیاری از افراد به او جلب شود. بنابراین، این لیست به نظر می‌آید که احتمالاً درست باشد.

جزئیات بازی‌ها

بازی‌های معرفی شده از انواع مختلفی هستند. از بازی‌هایی با داستان و گیم‌پلی عمیق گرفته تا بازی‌های اکشن و ماجراجویی. به عنوان مثال، بازی Gotham Knights با هیجان مورد انتظاری در دنیای بازی‌ها عرضه شده است و داستان آن در شهر Gotham و با حضور شخصیت‌های معروف DC Comics همچون Batman، Nightwing، Batgirl، Robin و Red Hood رقم می‌زند. همچنین بازی Disco Elysium یک بازی از نوع بازی‌های نقش‌آفرینی است که توسط بازیکنان و منتقدان بسیار مورد تحسین قرار گرفته است.

نتیجه

به هر حال، این لیست تا زمان رسمی معرفی بازی‌ها توسط سونی تأیید نشده است. در تاریخ 11 اکتبر 2023 یا 19 مهر ، سونی این لیست را رسماً معرفی خواهد کرد. همچنین، این تنها بخشی از بازی‌های PS Plus Extra برای اکتبر 2023 است و بخشی از بازی‌ها تنها برای اعضای PS Plus Premium قابل دسترسی خواهند بود.

برای خرید گیفت کارت های پلی استیشن به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/?s=psn&post_type=product

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط