معرفی سری دوم بازی‌های ماه نوامبر 2023 به گیم پس

مایکروسافت سری دومی از بازی‌هایی که در ماه نوامبر 2023 به Xbox Game Pass اضافه می‌شوند، را اعلام کرده است و این افزودنی‌ها اشتراک‌دهندگان را تا انتهای ماه پوشش خواهند داد.

به عنوان اولین بازی امروز، 14 نوامبر یا 23 آبان ، بازی «Coral Island» (بر روی پلتفرم‌های Cloud و Xbox Series X|S) از Stairway Games در دسترس قرار گرفته است.
این بازی شبیه‌ساز کشاورزی درباره زندگی در یک جزیره است. توضیح رسمی بازی به این صورت است: «Coral Island بازسازی زنده و آرام بازی‌های شبیه‌ساز مزرعه است. آنچه که می‌خواهید باشید و تجربه زندگی ساحلی جادویی خود را با سرعت خودتان داشته باشید – از زمین زندگی کنید، حیوانات را پرورش دهید، با گروه گوناگونی از مردم شهر روابط برقرار کنید و دنیای اطراف خود را به یک مکان زنده و هماهنگ‌تر تبدیل کنید.»

بازی تاکتیکال «Persona 5 Tactica» (بر روی پلتفرم‌های Cloud، Console و کامپیوتر) نیز در تاریخ 17 نوامبر یا 26 آبان به Game Pass افزوده خواهد شد. این نسخه تاکتیکال از Persona 5 که به صورت اشتباهی چند روز پیش در استیم قابل دسترسی بود.

یک اتفاق جالب دیگر، بازی «Dune: Spice Wars» در حال حاضر از طریق گیم پس کامپیوتر در دسترس است و در تاریخ 28 نوامبر یا 7 آذر به کنسول‌های Xbox و بازی در ابر (Cloud Gaming) خواهد آمد. این بازی استراتژی چهارگانه در زمان واقعی توسط Shiro Games و Funcom توسعه یافته است و در دنیای «دیون» اثر فرانک هربرت قرار دارد. شما رهبر فراکشن خود هستید و برای کنترل و اهمیت یافتن بر روی سخت‌ترین سیاره کویری «آراکیس» جنگیده و حاکمیت می‌کنید. مرور IGN این بازی با امتیاز 9/10 بازگشت: «Dune: Spice Wars یک استراتژی هوشمندانه، چندلایه و چالش برانگیز است که به خوبی بخش زیادی از دنیای جالب دنیای فرانک هربرت را در مکانیک‌های جالبش ترجمه کرده است.»

و در نهایت، بازی «Rollerdrome» (بر روی پلتفرم‌های Cloud، PC و Xbox Series X|S) در تاریخ 28 نوامبر یا 7 آذر وارد Game Pass خواهد شد. «Rollerdrome» یک بازی اکشن تیراندازی سوم شخص از Roll7، توسعه‌دهنده بازی‌های معروف OlliOlli، است. این بازی در سال گذشته بر روی کامپیوتر ، PlayStation 4 و PlayStation 5 منتشر شد و با استقبال بسیار مثبتی مواجه شد. مرور Rollerdrome از سوی IGN با امتیاز 9/10 بازگشت: «ترکیب غیرمنتظره از اسکیتینگ و شوتینگ در Rollerdrome لذت آموز است و همراه با طراحی هنری جذاب، موسیقی فوق‌العاده و یک داستان متنوع بسیار جذاب است.»

در ادامه نگاهی به آینده بازی‌ها در Game Pass بیندازید:

اسم بازیتاریخ اضافه شدنپلتفرم
Persona 5 Tactica17 نوامبر یا 26 آبانکامپیوتر ، کنسول ، فضای ابری
Dune: Spice Wars28 نوامبر یا 7 آذرکنسول ، فضای ابری
Rollerdrome28 نوامبریا 7 آذرکامپیوتر ، ایکس باکس ، فضای ابری


در همین حال، هفت بازی از Game Pass در تاریخ 30 نوامبر یا 9 آذر خارج می‌شوند. این بازی‌ها عبارتند از:

اسم بازیپلتفرم
Anvilکامپیوتر ، کنسول ، فضای ابری
Battlefield 1943کنسول
Battlefield: Bad Companyکنسول
Battlefield: Bad Company 2کامپیوتر ، کنسول
Disc Roomکامپیوتر ، کنسول ، فضای ابری
Eastwardکامپیوتر ، کنسول ، فضای ابری
کنسول

برای خرید گیم پس به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%da%af%db%8c%d9%85-%d9%be%d8%b3/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط