مورتال کامبت 1: تریلر گیم‌پلی Omni-Man و تاریخ انتشار

تیم NetherRealm تریلر گیم‌پلی اولین شخصیت قابل بازی Omni-Man از Invincible در مورتال کومبت 1 را در NYCC 2023 منتشر کرده است. ( همراه با تأیید تاریخ انتشار در نوامبر 2023 )

Omni-Man اولین شخصیت قابل بازی در Kombat Pack 1 مورتال کامبت خواهد بود و به عنوان یک مبارز مستقل یا بخشی از نسخهٔ Premium مورتال کومبت 1 قابل دسترسی خواهد بود. این تریلر نمایی خشن از عمل Omni-Man است و نشان می‌دهد که بسیاری از حرکت‌های او مستقیماً از مجموعه ویدیویی Prime Video گرفته شده‌اند.

تریلر یوتیوب:

هر چند خالق سری، اد بون، با طنزی اعلام کرده بود که تریلر گیم‌پلی Omni-Man در نیویورک کامیک-کان را نخواهند نمایش داد، اما این اوقات از انتشار تریلر آنلاین جلوگیری نکرد.

تریلر Omni-Man را نشان می‌دهد که توسط J.K. Simmons ادای صدا داده می‌شود و با Liu Kang مواجه می‌شود. Liu را Omni-Man تهدید می‌کند و وعده می‌دهد که در حالی که Omni-Man جهان‌ها را نابود کرده است، او تمام زمان‌ها ساخته است.

به نظر نمی‌رسد که این اظهارات موثری داشته باشند، اما Omni-Man با لذت تریلر کلی‌رو میزند و Liu Kang و Scorpion را می‌کشد.

انتشار Omni-Man همزمان با بازگشت Invincible به Prime Video انجام می‌شود و همچنین به فرارسیدن 20 سالگی کمیک Invincible اختصاص دارد. در داستان اصلی، Omni-Man به عنوان یک پارالکس از سوپرمن معرفی می‌شود که پسرش قدرت‌های ابری توسعه می‌دهد و نام Invincible را می‌گیرد. با این حال، Omni-Man فاش می‌کند که در واقع برای تسخیر زمین آمده و امیدوار است با پسرش به او کمک کند.

در واقع، ارجاعاتی به کمیک در تریلر وجود دارد، به‌ویژه دو فاتالیتی او که به نگاهی به نگاهی به تریلر اصلی می‌پردازند و به نقل از نسخه‌های مختلف کمیک مربوط به لیگ عدالت Invincible است.

توییت پیچ مورتال کمبت 1 :

به علاوه با Omni-Man، تریلر نخستین بسته الحاقی DLC بازی کامئو را نیز معرفی می‌کند. Tremor ابتدا در بازی فرعی Mortal Kombat: Special Forces معرفی شد، اما اکنون برای بازی در Mortal Kombat X با بازسازی شگفت‌انگیزش شناخته می‌شود.

Omni-Man برای انتشار در نوامبر 2023 برنامه‌ریزی شده است. بسته‌های الحاقی DLC آینده Mortal Kombat 1 برای بازی شامل Homelander از The Boys، Peacemaker، Quan-Chi، Ermac و Takeda خواهد بود.

برای خرید بازی مورتال کامبت 1 به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-tag/%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%85%D8%A8%D8%AA-1/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط