پچ جدید لیچ کینگ 3.4.3 با icc منتشر شد.

مقدمه
در دنیای بازی “Wrath of the Lich King Classic”، بازیکنان دارای فرصت‌های جدیدی هستند تا در ماجراجویی‌های جذاب شرکت کنند. با انتشار نسخه جدید لیچ کینگ، سه دانجن جدید و امکانات دیگر برای بازیکنان فراهم شده است. در این مطلب، به بررسی این به‌روزرسانی و اهمیت آن می‌پردازیم.

۱. دانجن‌های جدید
تا کنون، قهرمانان نژاد‌های مختلف در جهان “Azeroth” در برابر پادشاه لیچ کینگ ایستاده و به طرز وحشتناکی کشته شدند و مجبور به خدمت در ارتش هیولاهای مرده‌اش شده‌اند. حالا، “Tiron Fordring” از “Argent Crusade” و “Darion Mograine” از “Knights of the Ebon Blade” نیروهای خود را ترکیب کرده‌اند تا با ارتش متحدی به نام “Ashen Verdict” به “Icecrown Citadel” حمله کنند. بازیکنان می‌توانند در این حمله به “Icecrown Citadel” در سه دانجن جدید با نام‌های “The Forge of Souls”، “Pit of Saron” و “Halls of Reflection” شرکت کنند و با سپاهیان پادشاه لیچ کینگ به مبارزه بپردازند.

۲. دانجن‌های “Titan Rune”: پروتکل دفاعی گاما
یک حالت جدید به نام “Defense Protocol Gamma” اکنون در دانجن‌ها وجود دارد. با ورود به یک دانجن با این پروتکل فعال، نماینده‌ای از “Argent Tournament” مرتبط با ائتلاف شما در داخل دانجن حاضر خواهد بود و به هر بازیکن باف‌های مفید اضافی ارائه می‌دهد. هر باسی که در دانجن‌های “Defense Protocol Gamma” مواجه میشوید، ارز “Defiler’s Scourgestone” را به دست می‌آورید. این ارز به منظور خرید سلاح‌ها و جوایز بازی با سطح 245 از دانجن “Trial of the Crusader” در بازی موجود است.

۳. دنبال کردن کوئست‌ها و ردیابی آن‌ها
بازیکنان اکنون می‌توانند به “Quest Log” (دکمه: L) دسترسی پیدا کنند و کوئست‌ها را ردیابی کنند. این قابلیت به بازیکنان اطلاعات بیشتری ارائه می‌دهد تا ماجراجویی‌های خود را بهبود ببخشند. همچنین بازیکنان می‌توانند از منوی نقشه (دکمه: M) کوئست‌ها را انتخاب کرده و “Show On Map” را فعال کنند. این امکان به بازیکنان کمک می‌کند تا به راحتی مسیرهای مرتبط با کوئست‌ها را پیدا کنند. ( پس دیگه نیازی به اددان questie نیست )

۴. رابط جدید مجموعه‌ها
بازیکنان می‌توانند اکنون حیوانات خانگی (پت‌ها)، هیرلوم “Heirloom” خود را در یک مکان مرتب واحد جمع‌آوری کنند. این به ایجاد تسهیلات برای بازیکنان در مدیریت اشیاء متعلق در بگ های حساب‌های خود کمک می‌کند.

۵. “Icecrown Citadel”: در 12 اکتبر یا 20 مهر در دسترس خواهد بود
“Icecrown Citadel” در 12 اکتبر یا 20 مهر در سراسر جهان به بازیکنان در دو حالت “Normal” و “Heroic” باز خواهد شد. زنجیره کوئست‌های افسانه‌ای “Shadowmourne” همچنین برای شخصیت‌های “Death Knights”، “Paladins” و “Warriors” در دسترس خواهد بود.

نتیجه‌گیری
با فرا رسیدن پچ جدید 3.4.3 لیچ کینگ ، بازیکنان “Wrath of the Lich King Classic” می‌توانند به تجربه‌های جدید و گسترده‌تری دست یابند. این به‌روزرسانی باعث افزودن محتوای تازه به بازی می‌شود و تجربه‌ی بازی‌کنان را غنی‌تر می‌کند. این فرصت را از دست ندهید و به عنوان یک افتخاری از دنیای “Azeroth” به “Icecrown Citadel” بروید و با مخلوقات ترسناک لیچ کینگ روبرو شوید. این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که بازی “Wrath of the Lich King Classic” همچنان پایبند به تجدید تجربه‌های مهیج در دنیای بازی “World of Warcraft” است.

لینک تریلر انتشار 3.4.3 :

برای خرید بوست نورثرند برای لیچ کینگ کلاسیک به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%A2%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%81%D8%AA/%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط