پچ 10.2.5 دراگون فلایت : سیدز آف رینیوال در 26 دی منتشر میشود

جزئیات کامل برای پچ 10.2.5 بازی World of Warcraft Dragonflight : Seeds of Renewal

Dragonriding در سراسر جهان قابل دسترس است

آسمان‌های آزروث و فراتر از آن می‌تواند مال شما باشد. در Dragonflight: Seeds of Renewal، Dragonriding به تمام قاره‌های قدیمی دنیا گسترش می‌یابد هر جا که پرواز ممکن است.

آزراثیان آرکایو

تاریخچه جزایر اژدها را کشف کنید و با انواع منحصر به فرد از شخصیت‌ها آشنا شوید، داستان‌های گذشته را بشنوید و نمادها را در یک زمان پیش از این ببینید. در Traitor’s Rest در فعالیت‌های Solo و گروهی با یک رویداد هفتگی عمومی، فرصت‌های زیادی برای کاوش و کسب جوایز مانند Battle Pets، Mounts و مجموعه Transmog خواهید داشت.

Bel’ameth

“The Arms of the Goddess” در قلب رویای سبز واقع شده و به عنوان یک مرکز مهم برای Seeds of Renewal و یک مکان امید روزافزون برای Kaldorei عمل می‌کند.

بازپس‌گیری Gilneas

پادشاه Greymane آماده است که پادشاهی خود را بازپس‌‌گیری کند، اما Gilneas همانطور که انتظار می‌رفت، به اندازه کافی خالی نیست. به بازگرداندن آنچه از دست رفته و بازگرداندن پادشاهی به دست Gilnean کمک کنید.

Follower Dungeons

اکنون بازیکنان می‌توانند به تنهایی یا با دیگران به دانجن‌های نرمال در Dragonflight وارد شوند. برای هر جایگاه خالی در گروه شما، یک NPC همراه شما خواهد شد تا جایگاه خالی را پر کند.

جام Outland

جام Outland در دسترس است. بر روی اژدهای خود در رویداد مسابقه‌ای جدید Dragonriding، آسمان‌های Outland را دوباره کشف کنید.

سفارشی‌سازی کاراکتر

پنج رنگ مو جدید برای Trolls اضافه شده است. یک رنگ پوست جدید برای Draenei اضافه شده است. سفارشی‌سازی جدید برای Warlock Tyrant و Darkglare demons.

درکثیر ها :

  • قابلیت فعال جدید : Empowered Soaring به Dracthyr امکان پرواز معادل Dragonriding را می‌دهد.
  • قابلیت فعال جدید : Expedited Takeoff زمان بازیابی Soar را به 10 ثانیه کاهش می‌دهد.
  • قابلیت Familiar Skies حذف شده است.

برای خرید دراگون فلایت به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-category/%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%A2%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%81%D8%AA/%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط