Burning Crusade Classic تایید شد بورنینگ کروسید کلاسیک

اطلاعاتی از بلیزکان به دستمون رسیده که بورنینگ کروسید کلاسیک رو تایید کرده و کسایی که کلاسیک بازی میکنن میتونن حسابی حال کنن

یک بار دیگر در World of Warcraft®: Burning Crusade Classic از طریق دارک پورتال سفر کنید! در ابتدا در ژانویه 2007 منتشر شد ، بورنینگ کروسید آزراث را به قلمرو متلاشی شده و زخمی شده در اوتلند احضار کردند تا از حمله به لشکر سوزان اهریمنی لیجن جلوگیری کنند. در سال 2021 ، Blizzard Entertainment از اولین گسترش World of Warcraft به بازیکنان از سراسر جهان فرصتی را می دهد تا به Outland برگردند همانطور که برای زندگی در یک دوره از ماجراجویی بی انتها تجربه می کردند – یا تجربه آنچه برای فراتر از دارک پورتال برای اولین بار انتظار می رود .

دنیای شکسته Outland را دوباره کشف کنید – از مخلوط کنندگان حشره ای که در شبه جزیره Hellfire پرسه می زنند ، فرار کنید و در اعماق زیر باتلاق های Zangarmarsh شیرجه بزنید تا با آنچه در زیر آن قرار دارد مقابله کنید و در سایه معبد سیاه با عوامل اهریمنی Burning Legion درگیر شوید.
به عنوان یک بلاد الف یا درنای به مبارزه بپیوندید – رنک های هورد و الاینس رشد می کنند! برای گروه هورد بعنوان بلاد الف ، به دنبال منبع جدیدی از قدرت عظیم الجثه ای باشید که یک بار آنها را حفظ کرده است یا برای عضویت در اتحاد به عنوان درنای ، از اوتلند تبعید شده در جستجوی خانه جدید.
The Saga Unfolds With Time – محتوای بازی اصلی به صورت مرحله ای و با ردیابی سریع برای جامعه WoW Classic پخش می شود. برای افتتاح بلک تمپل آماده شوید ، برای مقابله با خدایان Zul’Aman آماده شوید و متحدان خود را برای مقابله با خشم Sunwell جمع کنید.
ویژگی های Burning Crusade Reborn – مهارت خود را در سیستم Arena PvP اثبات کنید ، تجهیزات خود را با حرفه Jewelcrafting ارتقا دهید ، در کوههای پرواز به آسمان Outland بروید ، انتخاب کنید آیا از Aldor یا Scryers of Shattrath کمک بگیرید و موارد دیگر .
عصر خود را انتخاب کنید – قبل از انتشار Burning Crusade Classic ، بازیکنان WoW Classic می توانند تصمیم بگیرند که آیا هر یک از شخصیت های خود را با بقیه قلمرو خود به دوران Burning Crusade برسانند یا بازی محتوای اصلی WoW Classic را در سرورهای جدید Classic Era ادامه دهند.
شامل اشتراک های موجود World of Warcraft – مانند WoW Classic ، هر کسی که در World of Warcraft مشترک شود همچنین می تواند Burning Crusade Classic را بدون هیچ هزینه اضافی بازی کند ، به بازیکنان این آزادی را می دهد که با سرعت خود از چندین دوره Azeroth لذت ببرند.

برای دیدن آموزش های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

afly

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط