Lies of P: تجربه‌ای جذاب از گیم‌پلی در محیط تاریک و ترسناک

NEOWIZ یک ویدیو جدید را به اشتراک گذاشته است که بیش از هفت دقیقه از گیم‌پلی جدید بازی Lies of P را نمایش می‌دهد. این ویدیو بازی را در منطقه Lorenzini Arcade به معرض نمایش می‌گذارد که در بازی وجود دارد. این منطقه پر از عروسک‌های قاتل، موجودات ترسناک Carcass Monsters و راهروهای تاریک و غم‌انگیزی است.

تصاویر ویدیو نشان می‌دهد که بازی Lies of P حاوی ترس و وحشت بی‌رحمانه‌ای است که در Krat وجود دارد و بازیکنان با چگونگی مواجهه با انواع دشمنان و محیط‌های متنوع در مسیر خود باید آشنا شوند. این ویدیو تنها چند هفته پیش از عرضه رسمی بازی Lies of P در تاریخ 19 سپتامبر 2023 منتشر شده است.

علاقمندان به این بازی می‌توانند اکنون پیش‌خرید کنند و از مزایای انحصاری بهره‌مند شوند. پیش‌خرید نسخه دیجیتال استاندارد بازی شامل پوشاک مجموعه “Mischievous Puppet’s Set” می‌شود، در حالی که نسخه دلوکس از بازی به این مجموعه یک “Great Venigni’s Set”، یک ماسک منحصر به فرد اضافه می‌کند و به بازی‌بازان امکان دسترسی به بازی سه روز قبل از انتشار را می‌دهد. نسخه فیزیکی نیز در یک جعبه جمع‌آوری‌شده به شکل کتاب فولادی تقدیم می‌شود که به همراه آن یک کتاب هنر 92 صفحه‌ای قرار دارد. اقلام دیجیتالی اضافی شامل موسیقی متن اصلی و مجموعه “The Great Venigni’s Set” به همراه ماسکی منحصر به فرد برای استفاده در جشنواره بازی می‌باشد. نسخه استاندارد فیزیکی نیز در دسترس است.

الهام گرفته از داستان آشنا پینوکیو، بازی Lies of P یک عنوان اکشن در سبک Souls-like است که در شهر تاریک و الهام‌گرفته از دوره Belle Époque به وقوع پیوسته است. Krat که پیش‌تر یک شهر زیبا بوده، به یک کابوس زنده تبدیل شده‌است که عروسک‌های مرگبار در آن همه‌جا حاکم شده‌اند و یک وبا در سراسر سرزمین منتشر شده‌است. در نقش P بازی کنید، عروسکی که باید در مسیری پر از مخاطرات برای پیدا کردن Geppetto و در نهایت تبدیل به انسان به مبارزه بپردازد. Lies of P یک دنیای شیک و پر از تنش را با سیستم‌های مبارزه‌ای عمیق و سفارشی‌سازی شخصیت و یک داستان جذاب با انتخاب‌های روایی جالب ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید: در یک دنیای پر از دروغ، هیچ کس را نمی‌توان به عهده‌گرفت…

تریلر جدید بازی Lies of P :

Lies of P در تاریخ 19 سپتامبر 2023 عرضه خواهد شد.

برای خرید بازی لایز آف پی به لینک زیر مراجعه کنید :

https://wow-online.ir/product-tag/lies-of-p/

برای دیدن پست های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط