پچ بعدی شدولند : Chains of Domination

بلیزارد
Sire Denathrius خائن شکست خورده است. . . اما قدرت ماو هنوز رشد می کند. در Chains of Domination ™ ، اولین به روزرسانی عمده محتوای World of Warcraft®: Shadowlands ، بازیکنان به اعماق جدید دامنه ناامیدانه جیلر فرو می روند و به دنبال درک واقعی برنامه های بدخیم او هستند. قهرمانان گروه هورد و الاینس با حمایت دوباره قدرت چهار کاوننت ، مبارزه برای Shadowlands شدولند را به مقر قدرت جیلر می رسانند. اما جیلر الان یک قهرمان جدید وحشتناک در خدمت خود دارد – ابزاری بی رحمانه برای ناامیدی که توسط سیلواناس ویندرونر به خدمت گرفته شد ، و قادر به ایجاد وحشت در قلب قهرمانان آزروت مانند هیچ موجودی از Shadowlands است.
رمز و رازهای کورتیا را کشف کنید – جیلر در جستجوی کلید برای تحقق طرح های پیچیده خود است – و او برای یافتن آن قطعه ای از یک دامنه از دست رفته را در خود ماو کشیده است. در Korthia باستان ، شهر اسرار به دنبال پاسخ باشید و به جستجوی جدید و فعالیت های بیرونی بپردازید.
کاوننت ها به عقب برمی گردند – با بازیابی قدرت کیریان ، نایت فی ، نکرولوردها و ونثیر ، شروع به کارزار متحد کردن چهار کاوننت کنید – و با هم ، حمله به جیلر را در قلمرو خانه خود آغاز کنید.
راید – Sanctum of Domination – مناطق شجاع خیانت آمیز و کشف نشده Torghast در یک راید جدید 10 باس : Sanctum of Domination. با چشم واقعی جیلر روبرو شوید ، روند را بر خلاف Tarragrue قرار دهید و در یک تقابل سرنوشت ساز با خود ملکه بانشی رو در رو شوید.
مگا دانجن جدید – Tazavesh ، بازار محجبه – مهمانی خود را جمع کنید و محصولات عجیب و غریب و موجودات عجیب و غریب را در یک مگا دانجن Mythic هشت باس واقع در بازار کارگزاران مرموز کشف کنید ، و در یک دزدگیر پرمخاطب برای سرقت قدرتمندانه به اوج خود برسد مصنوعات از Azeroth.
و بیشتر – برای راید ، دانجن و PvP Season 2 آماده شوید ، با یک پیوند فصلی Mythic Keystone با موضوع قدرت جیلر. از مجموعه های زرهی آرایشی Covenant جدید استفاده کنید که هر طبقه ای می تواند بپوشد. قدرت Soulbinds و Conduits خود را گسترش دهید. مونت جدید و پت های جدید خود اضافه کنید. باز کردن پرواز در چهار دامنه کاوننت ها ؛ و خیلی بیشتر.

برای دیدن آموزش های بیشتر به بخش های اخبار و آموزش سایت ما سر بزنید.

RPSLink

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اشتراک گذاری مطلب :

مطلب های مرتبط